Christmas present and beautiful story behind

This story is about a Friend. The one who brightens up your day, goes together to find North Pole, loves you even when you act stupid, bakes the best birthday cake ever, goes together throught the darkest nights and the longest tunnels,  says the truth no matter how hard it is, the one with whom you can dream together, share and create special moments... endless list as long as we are alive. My first teddy bear is a big Thank You for all that.

16 comments:

Ieva said...

Ojeeeeeeeeeiiii..... mielumas........

Rasa said...

Ne tas žodis, koks mielumas. Vat aš ir sakau, kad meškos turi būti nuogos, tik tada ir pamatai jų grožį :D ir tam , kam jos sutvertos (visas surašytas sąrašas..)

Aurelija said...

<3
Nuoga meška labai graži :)))
Puikus naujas draugas :)))

Rūta Elzė said...

Dekui, sitas meskutis taip visus(ir mane tarp tu visu) uzbure, kad giliai iklimpau i mesku kurimo dziaugsmus...spekit, kas pas mane ant stalo dabar :D ir spekit ko dabar dar labai noriu :D

Ieva said...

labai gražūs ir įkvepiantys darbai, sėkmės Tau :)
linkėjimai.
Ieva

Rūta Elzė said...

Aciu, Ieva! Tavo darbai irgi nuostabus :)

Rasa said...

ir ko gi Dar nori? nu, labai įdomu pasidarė:D

Rūta Elzė said...

noriu zinoti, del ko naujausio meskio koja skersuoja, nors sanariai, rodos, istatyti teisingai ir to skersavimo neturetu but, noriu ismokti taip gerai isbalansuoti svori meskiuke, kad jis pats galetu stoveti(paskutiniojo akivaizdziai per sunku uzpakaliuka padariau, tai sedasi :D), noriu tureti daugiau kailiuku, noriu pasiuti tiek meskiu, kad zinociau koks pakeitimas iskarpoje, koki efekta duos, nes dabar tai viskas dar bandymai ir isivaizdavimai, zodziu, noriu meistro patirties, kuri igaunama darant, taigi darau darau. Si menesi jau du naujus meskius pasiuvau ir su kiekvienu ju ismokstu vis daugiau ir daugiau :)

Rasa said...
This comment has been removed by the author.
Rasa said...

OI, kaip gerai suprantu:) aš tuo užsiimu , rodos, amžinybę, bet vistiek vis dar noriu ir noriu... vis dar ne viskas pasiekta:)
Beje, meškutis tikrai nuostabuuuus:)
Šiaip tai nelaikau savęs specu, bet jei galėčiau pagelbėti, tai puiku būtų;)

Rasa said...
This comment has been removed by the author.
Rūta Elzė said...

Taip, Rasa, tas ir nuostabiausia kuryboje, kad vis darai darai ir buna dar tiek daug visko nesukurto ir nepasiekto... Labai sviesiai atsimenu toki senuka, kuri teko kazkada sutikti akademijoje visai atsitiktinai kazkur koridoriuose, tai jis, senas vitrazistas, man ir sako: "va man jau 87 metai, o vis dar zaidziu ir zaidziu". kaip nuostabu, kai pagalvoji! net jei visa gyvenima dirbi toj srity, vis tiek dar lieka nepazintu paslapciu, 'kas jeigu taip', 'o jei va taip', 'o jei sita perkelus cia'...
Isvada, kurios priejau del skersuojancios kojos - bloga iskarpa, nes jau antra karta tas pats ir ji pradeda skersuoti jau prikimsus. Gali taip buti?

Rasa said...

Hmm.. net nežinau kaip iškarpa gali skersuoti koją. Nebent kaip nors medžiaga ne taip eina (ne pagal kryptį, nes viską (beveik)reikia kirpti paplaukiui...Dar gali priklausyti nuo pačio kimšimo, jei pvz sukoncentruoji kišimą į vieną tašką (taip būna su galvomis). man tai visada gaunasi šleivos kojytės - pėdutės pakreiptos į vidų, bet man taip patinka, meškos tokios ir turi būti:) Tai gaunasi nuo sąnarėlių padėties.
Meškutis labai priklauso nuo medžiagos:)

Ieva said...

Džiaugiuosi su tavim! Va, dar vienas žmogeliukas klimsta į meškų burtų liūną :-)
Dėl skersuojančios kojos sunku ką pasakyti nematant, nepačiupinėjus. O va man norisi vis padaryti putlias išsipūtusias pėdutes, bet neišeina, jos kažkokios plokščios gaunasi ir meškiai mano beveik visi patys stovi, nors visai to nesiekiu. Irgi labai norėčiau dar daug dalykų išmokti. Tai va taip-gyveni ir mokaisi...ir niekada negana!
Sėkmės tau! ir būtinai parodyk kitus du meškučius!

Rūta Elzė said...

cha, Ieva, kaip padaryti issiputusias pedutes ismokau visai netycia - tiesiog turi tas padukas but siek tiek didesnis uz toki, kuris isisiutu idealiai, tai ji prisiuvant prie kojyciu siek pareguliuoji kaip kokia pusta rankove isiuvant ir vuolia!
o del tos skersuojancios kojos. siuvau du kartus is visiskai skirtingu medziagu, viena is ju visai krypties neturi, kita labai nezymia ir net pati medziaga tokia tampri(bet susitvarkiau puikiai!), tai gal kimsimas isties, nes persisuka ji jau kemsant, bet ten iskarpa tokia ciudna, kur koja is 1 dalies susisiuva, tai gal ir joje beda, nes kai siuvu pagal kitas iskarpas is 2 ar 3 daliu - viskas puiku!

Lisa PN said...

stunning!!